Novinky

1. 5. 2017: MPLA získává 2. místo v soutěži Parkoviště roku

Česká parkovací asociace vyhlásila výsledky prvního ročníku soutěže Parkoviště roku a MPLA se v kategorii INOVACE umístilo na krásném 2. místě. Moc Vám děkujeme za podporu.

15. 4. 2017: Přidali jsme novou lokalitu. S aplikaci MPLA již zaplatíte i v garážích office centra AVIATICA.

Administrativní budova s názvem Aviatica je první vlaštovkou rozsáhlého developmentu na území Waltrovky, je umístěna v jihovýchodní části areálu v bezprostřední blízkosti ulice Radlická (Praha 5) a v podzemních garážích nabízí svým nájemcům a návštěvníkům 461 parkovacích stání.

Od 15. 3. 2017 jsme spustili MPLA platbu i v ulicích slovenského města - Trenčín.

Trenčín je po Liberci a Praze třetí lokalitou, která zavedla v zónách placeného stání platby platebními a CCS kartami, prostřednictvím webové aplikace MPLA.

14.10.2016: Firmy provozující nový pražský parkovací systém zveřejnily první data o tom, jak se parkuje.

Překvapil poměr placení mobilem.

„Ve srovnání se zahraničím je nástup mobilních plateb velmi dynamický. Nečekali jsme ho nikdo,“ uvedl jednatel provozující firmy MPLA Petr Váverka.

24.8.2016: Jak zaplatit za nové parkovací zóny v Praze? Mobil je téměř nutností

Nové zóny placeného stání startují dnes v pátém a šestém pražském obvodu. Zóny jsou rozděleny na tři typy a novinkou je placení za parkování mobilem.

Od listopadu 2013 spolupracujeme se společností CCS.

Od listopadu 2013 nabízíme jako první společnost v České republice také akceptaci karet CCS v segmentu parkovacích služeb.